lejla37

Bazárek…

Neznáte prosím někdo někaký internetový bazárek, se kterým třeba máte zkušenosti? Konkrétně scháním klouzačku a trojkolku… Děkuji Lenka Šedá

Nejlepší odpověď
Elk

Mám dobré zkušenosti s Aukrem, ale to Vám musí poslat doporučeně akreditaci, jinak používám hodně : bazoš.

Další odpovědi
Vála

Dobrej je taky mimibazar.cz, ale tam je to taky o domluvě. Někdo je čestnej, někdo ne…To je všude.

jendahun

Bazos.cz,Avizo­.cz,Super – Hyper inzerce.cz.Pro potřeby maminek a dětí jsou speciální bazary,někde jsem na ně narazil,ale už nevím kde to bylo.Zkus dát do vyhledávače „Aukce“.Myslím,že to bylo pod aukcemi.