Skinn3r

Bavíte se náhodně s lidmi ?

Třeba sedíte na nádraží nebo ste nekde sami a v okolí par lidí kteří treba jenom taky cekají date se s nima do řeči ? Zdá se mi že je strasne spechu malo kdy ma nekdo na nekoho cas , resej se jenom peníze který sou tak strasne uměle vytvořený a pak neni čas na nic a hodne lidí nema na nic naladu v uplne nejhorsim treba sebevrazda protoze o toho cloveka vetsinou nikdo nestojí a pak to takhle dopada když v dnešní dobe je vetsinou nuda protoze uz ani nejde o prezití tak neni co delat najist vam da kde kdo a nevidí se potom smysl života , jak to vidíte vy ?

Nejlepší odpověď
poa.li

Dobrá otázka.. Bavím se s lidmi, když mám příležitost. Přitom se snažím je z toho negativismu tak nějak vyvést, což je někdy docela neprůstřelná bariéra. Někdy se nestačím divit kolik jedu v sobě někdo má. Ale zároveň za tím vším rád objevuji a odkrývám jejich čisté a nevinné duše…

Další odpovědi
venkovan

Ano a dost často i při práci, i když potom ten čas musím dohnat. A jsou místa, kde se u mne už lidi sami zastaví na kus řeči. Někdy si zanadáváme, ale převážně často popovídáme o příjemných věcech.
Pokud jde o prostory jako obchody, nádraží apod., zas když je dlouhý čas, vždycky se najde nějaké téma a ne jen o nadávání.
Peníze to jsou drobnost co v životě potřebujeme. Jsou sice součástí života, otázka je jen množství a to všichni, i ten nejbohatší má málo, protože vždycky je možnost mít ještě víc.

Damiana

Jak bych se i bavila, ale neumím se jaksi přidat k těm věčně pesimistickým blábolům, které mě štvou. Nejde jen o peníze, ale lidi snad rozčiluje úplně všechno. Když svítí slunce, tak by zrovna potřebovalo zapršet, jakmile padá sníh, tak bude špína. Když se někde něco vybuduje, tak to musí být zfušované a někdo si na tom namastil kapsu. Takový celkový negativismus. Lidé se už neumějí vůbec radovat a jen tak poklábosit, jak jsem slyšela dřív, když jsem byla malá – třeba naše se známými nebo se sousedy. Když se někdo směje, tak většinou někomu. Je to určitě rozkastovaností a tím pádem větší závistí. Dřív si lidé záviděli taky, ale tak nějak jinak. Bulvár, otevřenost ve všem a celkové zhrubnutí společnosti. Ale pořád jsou i fajnovci – naštěstí. Nějak jich ale na těch veřejných prostranstvích, v obchodech a ve službách ubylo. Z milého číšníka nebo příjemné prodavačky je člověk zaskočen na dva roky dopředu.

dudu

Sám hovor s cizími lidmi nevyhledávám, ale pokud mne někdo osloví, slušně odpovím a dál debatu většinou nerozvíjím. Ovšem dialogy rád poslouchám a v duchu se buď bavím nebo tiše trpím. Jestliže však debatující řeší nějaký problém na který znám řešení, snažím se jim v duchu zdejších tradic poradit nebo říci názor.

briketka10

to já se tedy bavím a ráda, protože kolikrát vidím, že na to někdo přímo čeká a i mě sami lidé oslovují, nebráním se, v autobuse, čekárně na ulici, ve vlaku, nebavíme se o blábolech a jestli je to starší člověk nebo mladší, vždy se přizpůsobím..

redy

Nebavím taky proč? Každej si jen stěžuje kdo to má poslouchat.A ty taky prachy snad sou potřeba ne?

pizlicka

ano,treba zde?-))))jinak,rada navazuji rozhovory.