Ajeto

Bavíte se? Já tu nic zábavnýho nevidím!!??

Nejlepší odpověď
led

Myslenie – niekoho baví, niekoho nie. Vyberte si…

Další odpovědi
standa

Zkuste mrknout na otázku uvedenou ve zdroji…, je to švanda k popukání ☹

Pokud vás to nechytne, tak budete muset zkusit ´lepší´ server.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-chci-rict-proc-zerete-prasata-a-pes-vam-zveda-zaludek

Terryle

Bavím se – se spoustou uživatelů o spoustě věcí.
Pokud se nebavíš, tak nevidím důvod, proč tu ztrácet čas ;o)

Elk

Otázka zní, co si kdo představuje pod pojmem bavit se. Kdyby mě tato stránka nebavila, tak sem nechodím. Najdu tady spousty dobrých tipů, které dnes využívám, nové informace a dělá mi radost být v této společnosti, která je – až na maličkosti -velice příjemná a intelektuální. Záleží na vkusu, takže já se bavím!