Avatar uživatele
Lgee

Baví vás vaše práce?

Upravil/a: Lgee

Zajímavá 0 před 2724 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dubraro

Práce není od toho, aby bavila.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

Vzhledem k tomu, že jsem na rodičovské dovolené, tak je mojí hlavní pracovní činností péče o moje děti. Někdy je to práce hodně únavná a ubíjející, ale musím přiznat, že mě baví.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Vzhledem k tomu, že od srpna jsem již v důchodu, tak mně to doma baví.
Konečně jsem bez stresu, že mně z práce vyhodí, že nesplním normy, že na mně někdo bude žalovat, že se nevhodně vyjadřuji.
Konečně dělám práce okolo domu, na které dříve nebyl čas a nemám za sebou otrokáře jako v kterémkoliv zaměstnání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

…ano, baví a ještě se při ní moc nenadřu, a čím ji člověk dělá dýl, získává zkušenosti a je ještě jednodušší…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Aj mňa samu prekvapuje, že ma baví moja práca. Možno to robí jej mnohotvárnosť, taká virtuálna stavebnica lega, kde rôznymi kombináciami môžte vytvoriť snáď akýkoľvek možný 3D útvar. S takouto hračkou sa hrám už polstoročie a ešte ma neomrzela.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

kapitán: a co je to za práci? :)

před 2729 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

(já vim, sem vopice zvědavá)

před 2729 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Lahny věř, že pozici důchodce juniora ti ze srdce přeji. Uvolni se, vychutnávej si prožitky o nichž se zmiňuješ, pečuj o svoje zdraví a denně chval svoji paní. Máte možnost užívat si života a projevů vzájemné lásky. Ratolesti sice laskejte, třebas i občas podpořte, ale dejte jim povinnost, aby si „svoji káru životem“ táhli a řídili podle svých představ a možností.

před 2729 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Děkuji za přání, ale mé politické názory zůstávají stejné i v důchodu, takže se budeme střetávat.

před 2729 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek