Lgee

Baví vás vaše práce?

Nejlepší odpověď
dubraro

Práce není od toho, aby bavila.

Další odpovědi
Nuk nuk

Vzhledem k tomu, že jsem na rodičovské dovolené, tak je mojí hlavní pracovní činností péče o moje děti. Někdy je to práce hodně únavná a ubíjející, ale musím přiznat, že mě baví.

anonym

Vzhledem k tomu, že od srpna jsem již v důchodu, tak mně to doma baví.
Konečně jsem bez stresu, že mně z práce vyhodí, že nesplním normy, že na mně někdo bude žalovat, že se nevhodně vyjadřuji.
Konečně dělám práce okolo domu, na které dříve nebyl čas a nemám za sebou otrokáře jako v kterémkoliv zaměstnání.

Mc Merkurion

…ano, baví a ještě se při ní moc nenadřu, a čím ji člověk dělá dýl, získává zkušenosti a je ještě jednodušší…

led

Aj mňa samu prekvapuje, že ma baví moja práca. Možno to robí jej mnohotvárnosť, taká virtuálna stavebnica lega, kde rôznymi kombináciami môžte vytvoriť snáď akýkoľvek možný 3D útvar. S takouto hračkou sa hrám už polstoročie a ešte ma neomrzela.

bolak

kapitán: a co je to za práci? :)

bolak

(já vim, sem vopice zvědavá)

dudu

Lahny věř, že pozici důchodce juniora ti ze srdce přeji. Uvolni se, vychutnávej si prožitky o nichž se zmiňuješ, pečuj o svoje zdraví a denně chval svoji paní. Máte možnost užívat si života a projevů vzájemné lásky. Ratolesti sice laskejte, třebas i občas podpořte, ale dejte jim povinnost, aby si „svoji káru životem“ táhli a řídili podle svých představ a možností.

anonym

Děkuji za přání, ale mé politické názory zůstávají stejné i v důchodu, takže se budeme střetávat.