MiKu

Baví vás odpovídat na různorodé otázky a hledat k tomu info nebo odpovídáte jen na to, co víte z fleku (z hlavy..)?

Nejlepší odpověď
gecco

Jak kdy, jak na co (všechno nevím – k některým odpovědím si třeba hledám přesnou citaci)…
Taky – případně, jak komu…
😉

Další odpovědi
Drap

Převážně odpovídám pouze z hlavy.

Agneta

Jen co vím z fleku:DDD
Doplňuji:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=V8JfZyQu­iPM

Liliana Steh

Z hlavy, zase tak ráda lidi nemám abych kvůli nim něco hledala ;)

Löwe

Z hlavy, pokud odpověď nevím a odpověď je pro mne zajímavá, rád odpověď najdu jak pro sebe, tak pro tazatele.

zzzlatokopka

Zásadně nehledám, píšu jen co vím, max přidám odkaz který vyskočí jako první na googlu.

Nehladám ani když něco nevím, zeptám se tady:-)

Nesnáším něco hledat:-(((

anonym

Osobně jak kdy,jelikož vše vědět nikdo nemůže.
Pokud si nejsem jistý,nebo když někdo chce identifikovat třeba píseň,pátrám v paměti a snažím se to najít.
U jiných otázek použiji google,popř.odpověď se snaím vyhledat,aby byla fundovaná.
Jen se některým uživatelům této poradny až divím,že tu tráví tolik času,když je celý víkend tak krásně venku.

terry

Jak kdy a jak na jakou otázku.
Začnu z hlavy a když je dotaz zajímavý i pro mě a mám čas, mrknu na google či jinam.