Miroslavst

Baví vás ještě ta zima?

Minulou sobotu tak nádherně a teď zase tohle. Baví vás to ještě? A to jsem ještě četl článek o tom, že by se mohla vrátit doba ledová brrrr
http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/193796-globalni-oteplovani-je-predzvesti-doby-ledove-tvrdi-vedci.html

Nejlepší odpověď
mosoj

Je úplně normální zima. Jenom jsme si za poslední dobu právě těm normálním( zhlediska minulých let) zimám odvykli. Změna v klimatu země určitě nastává.
Ale jestli se otepluje nebo ochlazuje to se nedá pro „krátkou“ dobu sledování určit.

Další odpovědi
vecernice

Nebaví,už mě to štve a nejhorší je,že za to není komu nadat.To zas bude jarních sebevražd.Ta doba ledová se mě už doufám týkat nebude,ale už u tom mluví dlouho.Země se prostě zbláznila.

panenka

už mě tá zima miroslave taky nebaví.mám raději teplo když jsem se dívala na televizi kde hlásily že má být zima až do konce března moc mě to tedy nepotěšilo

Michal

No .kalendářně zima ještě neskončila.Obávám se,že za mnoho výkyvů si může člověk sám svojí činností.

anonym

Už jí mám plné zuby,ale! není to i tím,že jsme odvykli?

čárlí

Buďte všichni rádi, že to máme zařízené takhle, mohli jsme dopadnout hůře. Pokud budete bydlet na severu budete mít zimu mnohem delší a toto, co se u nás děje, považovat za slabý odvárek. A na jihu třeba v Africe zase to šílené vedro. Nedá se nic dělat, ale co je u nás je lepší: stálé změny a jisté střídání tepla a zimy.
Mimochodem: zima letos zatím dlouhá nebyla vždyť začala pořádně až po vánocích. Jenom byl dlouhý nepřerušovaný úsek pravé zimy, který trval neobvykle 1,5 měsíce.
Mám se zimou také hodně starostí, ale alespoň nemusím platit za fitko, cvičím se sněhem a naopak platí mně.

Zdroj: www.mojehlava

chucky

Nemám ráda zimu, už aby se nám oteplilo a svítilo sluníčko.

Sandy

Myslím, že teď už tam zima může bavit málokoho…=Dnicméně si na ní v létě ještě rádi vzpomeneme, ale tak to chodí vždycky…=)

eva

To teda nebaví.Včera jsem byla s dětmi u doktora,vlaky měly zpoždění,na nádraží jsme pěkně promrzli a profoukli a do rána jsem dostala zánět nosohltanu,takže jsem pěkně naštvaná… 🙂