Epson

Battleship-pisnicka z filmu

Battleship-prosim vas,víte nekdo jak se jmenovala ta pisnicka v tomto filmu -Battleship- jak si brali tu lod 70 let starou? jak tam je nejaky no „nanananah“ ..??:) nemuzu ji nikde najít a libi se mi:-) dekuji moc

Odpovědi
barnajka

Zkus mrknout, jestli to nebudou AC/DC a jejich hitovka ‚Thunderstruck‘.
Ono těžko říct, jestli ten popěvek hned v úvodu je ‚na na na…‘ nebo ‚ha ha ha…‘, či snad jenom ‚ah ah ah…‘ :)
Každopádně ‚cosi‘ tam pánové pějí, zní to skvěle, má to grády jak hrom, v Battleship to zaznělo..a třeba je to zrovna to, co hledáš ;)
http://www.you­tube.com/watch?v=XlHO4V9­vWRY

bolak

V jaký části filmu to je?