!COOLMan!

Battlefield 3 – hra přes Battlelog a Origin

Dobrý den všichni mám tuto hru už sem si jí koupil před 7 měsíci ale až teď se začala kousat ...... jdu se připojit na Battlelog tam dám ňejakou hru (multiplayer) načte se to ale mám černou obrazvku a to se následně sekne a přestane to pracovat. Nevím čím by to mohlo být jesli jsem nainstaloval straší hru nebo zapnuli nové funkce pro které se mi zdá potřebujete nové programy. Díky za odpověd
!COOLMan!
Doplňuji:
Určitě máte takové zkušenosti s online hrama spouštěno přes internet

Odpovědi
anonym

Dokud nebudeme znát vaši konfiguraci počítače, nedokážeme Vám odpovědět.