Tíšek99

Battle chess

Stáhnul jsem si hru battle chess ze stránky WWW.BESTOLDGA­MES.NET
Je to supr hra, ale nevim jak se ukončuje. Esc nefunguje. poradíte mi?

Odpovědi
honza19hk

tak to také nevím ale v každé hře je nastavení ovládání a tam to není?? nebo ctrl alt a delete–spustíš správce úloh a vypneš ji přes něho. nebo alt F4

Fyzik

Staré hry se ukončovaly klávesou F10, občas se stalo, že i nějaká modernější hra (myslím že to battle chess je) vsadila na tuto zkratku.