DusanOrlik

Battle Arena Toshinden-problém s hraním I.

Na stareém pc- s OS Windows 98, šla hra normálně,nesekala se,a hrál jsem ji skoro furt.Ovšem teď si musím k tomu stáhnout Dos Box a hra je strašně rychlá,tak rychlá,že to nejde vůbec hrát.Jenom se pohnu,a je to tak rychlé,že ani nestačím zareagovat.Nevím co s tím.Je to moc rychlé,kdybych měl OS 98,šlo by vše OK, ale teď s XPéčkem se to už nedá :/ Neví někdo,co bych měl stáhnout,aby to šlo normálně,pomalu?

Odpovědi
Bedy

V DosBoxu by to právě mělo jít nastavit, aby to nebylo tak rychlé. Bohužel DosBox tu teď nemám, ale pamatuji, že to bylo někde v nastavení. Kdyžtak zkus pohledat na internetu – třeba přes Seznam nebo duckduckgo.com a určitě něco najdeš.

Verze operačního systému na rychlost hry prakticky vliv nemá. Tam jde prostě o rychlost procesoru a velikost grafické paměti a paměti RAM. Ale hlavně ten procesor.