Miroslavst

Baterie v notebooku a napájecí zdroj-funguje NTB při vybité baterii?

Pokud není baterie v NTB nabitá, ale je napojený zdroj, půjde NTB zapnout? Je napájený ze zdroje a zároveň nabíjí baterii nebo musí být baterie nabitá, aby fungoval?

Nejlepší odpověď
RomanP

Pokud je baterie vybitá tak přes síťový zdroj půjde noťas normálně zapnout a zároveň se baterie bude nabíjet