Doli$h

Baterie u notebooku – víc v doplnění. Poradíte?

Chci se zeptat odešla mi baterie u notebooku a potřebuji koupit novou,ale nikde nemůžu sehnat tu samou. Má kapacitu 4000mAh 10.8V mohla bych koupit stejnou,ale s jinou kapacitou? Např. 5200mAh (notebook Sony Vaio sve151g13m)

Nejlepší odpověď
gecco

Ano – pokud bude baterie stejného tvaru, se stejným konektorem a stejným napětím, můžeš koupit i o jiné kapacitě…
😉
Např. s kapacitou 5,2 Ah ti oproti současné udrží notes cca 1,3× déle ´živý´…