martinecek20

Baterie Notebooku LENOVO

Dobrý den mám trochu starší notebook ale furt fachal až doted.Včera jsem zjistil že mi na notebooku (Lenovo R500) bliká oranžová diodka s baterkou a jak jsem přecházel s notebookem vždycky se vypnul-musel být v síti aby se nevypnul…nevím proč ale baterku mám 91% (včera bylo 97%) a prý že se nenabíjí… co mám dělat ? protože to docela dost otravuje…

Nejlepší odpověď
odpomass

Podle mě ti baterie odešla (ještě se na ní zkus podívat, očistit, omrknout korozi apod., ale téměř určitě už s tím nic neuděláš). Takže máš tři možnosti:

  1. Koupit si novou baterii (od cca 1500,–)
  2. Koupit si nový notebook (podobného výkonu od cca 7000,–)
  3. Pracovat na notebooku pouze s napájecím kabelem