Elfík11

Baterie nabije celý mobil?

Myslíte ,že by to mohlo nabít celý mobil?
Typ baterie Li-ion
Kapacita 2600 mAh
Vstupní napětí 5 V
Výstupní napětí 5.3 V
Výstupní proud 1000 mA

http://aukro.cz/ex­terni-mobilni-baterie-power-bank-2600mah-i3939247003.html

Odpovědi
www

Nerozumím.
Baterie nenabíjí mobil, ale nabíječka nabije baterii, která zásobuje mobil energií, nutnou ke správné činnosti mobilu. Typ a kapacita baterie se pak liší podle výrobce mobilu, jeho SW, aplikací, ap.
Zkušenost
Doplňuji:
To, oč se zajímáš, je pouze externí baterie pro určitá zařízení. Poněvadž se platí předem, jedná se navíc o rizikovou záležitost.

Dochy

Jedná se o power bank. Ano, s trochou štěstí by to mohlo nabít mobil. Ale záleží na stavu a kvalitě toho powerbanku a na typu a stavu toho mobilu…

briketka10

může fungovat i nabíjet,
ale je to filipínský šunt!!
http://cdn.su­litstatic.com/ser­ver2/images/2013/081­1/1554529_a39276da­aff1b76e61419b­2a8b447b19f4545774­.jpg
Doplňuji:
dávám odkaz na originální Power bank i-Tec :
http://www.czc.cz/i-tec-power-bank-2600-mah-cerna/140657/pr­odukt?&gclid=CI-X7obZt7wCFSTMtA­odulkAfA

Razza

Tak do tohohle bych nešla, je to sice levný, ale nebude to mít slibované parametry, tak spíš poloviční a navíc to nekupuješ tady v ČR ale od nějakýho zprostředkovatele, kterýmu to sice zaplatíš, ale když to nepřijde, nebo to bude šunt, tak od toho dá ruce pryč, protože ti to bude posílat někdo z HongKongu ☹

Hlada

Jestliže bude mít uvedenou kapacitu, tak mobil 1–2× nabije. Je ale nutné uvědomit si, že jde jen o baterii. Za 170 Kč to je mimořádně drahé nabití.

Dochy

Hlada: Určitě je to akumulátor. Používá se v případech, kdy očekáváš, že Tvé zařízení (obvykle mobil, navigace,…) nevydrží celou dobu kdy budeš bez přístupu k el. síti…