Rico

Baterie k notebooku a výdrží 8 hodin – kde ho seženu?

Prosím vás mám notebook Acer a ten má baterii s výdrží 3 hodiny,dala by se někde sehnat baterie s výdrží 8 hodin na ten samý notebook?Děkuji všem za odpovědi

Odpovědi
Marvan

Zjistíte nejlepe v nejbližší pobočce Aceru. Zaleží na typu, stáří a modelu vašeho notebooku.

Také je třeba počítat s vyšší cenou, baterie tohoto kalibru může sahat až do několika tisíc korun.