Baterie jakého mobilu vydrží při plném nabití víc? LG P880 Optimus 4X HD ci sony xperia ion?

Doplňuji:
Chtěl bych vědět: 1. Při používání stejné hry u obou od úplného nabití až k úplnému vybití, při používání původní baterie u obou a při stáří obou mobilů 1 den.

2. Při používání stejné hry u obou od úplného nabití až k úplnému vybití, při používání nejlepší baterie na trhu k danému telefonu u obou a při stáří obou mobilů 7 dní.

Nejlepší odpověď
www

Nelze jednoznačně odpovědět. Záleží totiž na kapacitě momentální baterie v telefonu (dá se změnit výměnou) a dále na způsobu používání telefonu pro hry, net, atd.
Vždy je ale důležitá kapacita a pochopitelně stáří.
Doplňuji:
U nových baterií se většinou doporučuje nejprve je „naformovat“, což netrvá většinu jen den. Za další je potřeba mít jistotu, že máš spuštěnou jenom tu konkrétní hru, ne žádnou aplikaci o které třeba ani nevíš.
Podívej po proto na net, najdi oba telefony a zaměř se na kapacitu jejich baterií. Z toho můžeš vycházet.