sofid

Baterie do foťáků.

Potřeboval bych koupit tudle baterii OLYMPUS LI-80B 3.7V 650mAh do foťáku nejlépe neoriginální. Podíval jsem se na internet ale nenašel jsem žádnou prodejnu která je v Moravskoslezském kraji a poblíž a je jen v Praze. Ale na dobírku je to celkem drahé. Nevíte o nějakém obchodě který je poblíž? Děkuju předem.

Nejlepší odpověď
Pájo

Tak třeba zde:
http://www.zbo­zi.cz/?q=OLYM­PUS+LI-80B+3.7V+650mAh&t­yp=nabidky&kraj=CZ08­0#CZ0802,CZ0806,CZ0806,C­Z0806

rozklikněte si výdejní místa pod nabídkami

Další odpovědi
www

Víc než ve zdroji budeš hledat těžko. Osobně bych šel raději do originálu.
Zkušenost

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&q=O­LYMPUS+LI-80B+3.7V+650mAh+k­%C4%8D&

mosoj

Klidně jdi do neoriginálu. Zaplať převodem předem a zaplatíš jen poštovné cca 70 Kč.