basová tabulatura

Pomůžete mi někdo sehnat basovou tabulaturu k písničce ALL THOSE WORLDS od skupiny BRAINSTORM?Proh­ledala jsem všechno možný, ale marně. Sama to dohromady neposkládám.Neznáte někdo nějaké zahraniční stránky kde se pokusit hledat???Moooc děkuju .........písnička je z alba Liquid Monster

Nejlepší odpověď
quentos

taky jsem prohledal celej Google a nic, našel jsem jen tabulatury a akordy k jiným písním této skupiny, viz odkaz níže. Kdyby byl v hledání někdo úspěšnější než já, jen pro další hledače doplním, že píseň se jmenuje ALL THOSE WORDS, nikoli worlds

Zdroj: www.azchords.com/b/bra­instorm-tabs-8796.html