Ví někdo jak pokračuje tato básnička? " Představ si táto,to ti bylo k smíchu,já viděl kosa na trávníku,zavazovat si tkaničku.A víš že ji ten hlupák sněd? " … a dál nevím jak pokračuje…poradíte ?
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 5994 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
„… Kdepak si koupí novou teď? Žížala! Co ty víš! Počkej, však ráno uvidíš!“
Zdroj: destsky.blog.cz
| 0 Nominace Nahlásit |
před usnutím
ty nevíš, táto to ti bylo k smíchu já viděl kosa na trávníku zavazovat
si tkaničku.
U botky se mu rozvázala tahal jí,až se mu přetrhla.a víš že jí ten
hlupák sněd?
žížala!co ty víš!
počkej,však ráno uvidíš!
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1742 | |
| marci1 | 1095 | |
| annas | 762 | |
| quentos | 744 | |
| zjentek | 743 | |
| ivzez | 715 | |
| iceT | 696 | |
| led | 624 | |
| Kepler | 540 | |
| hanulka11 | 535 |
| Těhotenství |
| Děti a rodičovství |
| Partnerství, manželství |
| Přátelé |
| Ostatní rodina a vztahy |