eva

Básnička pro děti

Ví někdo jak pokračuje tato básnička? " Představ si táto,to ti bylo k smíchu,já viděl kosa na trávníku,zavazovat si tkaničku.A víš že ji ten hlupák sněd? " … a dál nevím jak pokračuje…pora­díte ?

Nejlepší odpověď
quentos

„… Kdepak si koupí novou teď? Žížala! Co ty víš! Počkej, však ráno uvidíš!“

Zdroj: destsky.blog.cz

Další odpovědi
panenka

před usnutím
ty nevíš, táto to ti bylo k smíchu já viděl kosa na trávníku zavazovat si tkaničku.
U botky se mu rozvázala tahal jí,až se mu přetrhla.a víš že jí ten hlupák sněd?
žížala!co ty víš!
počkej,však ráno uvidíš!