nukušinka

básnička na svadbu

Ch tela bych pro moji tetu slozit nejakou peknou basnicku berou se ted v sobotu a pojedou pak na rok do australie chtela bych jim neco slozit ale nejsem basnicky typ pomuze mi nekdo dík

Nejlepší odpověď
standa

Já teda vůbec nejsem na básničky…, ale už jsem párkrát na svatební blahopřání napsal tento anonymní CITÁT, který považuji ve své jednoduchosti za téměř geniální 🙂

„Miluj mne málo, miluj mne dlouho.“

Další odpovědi
oskar

Tak se mějte hodně rádi,život běží uprkem.Držte se vždy kolem krku,ale nikdy pod krkem.

Miroslavst

Já ti lísknu, jak Růžičková v tom filmu :D
Svatba s D, no hrůza, řekneš svadební košile, slyšíš D, píšeš T. Asi to máš z toho piva :D
Neboj, něco vymyslím s tou básničkou.

flodur

Neboj se ty >jméno ženicha< kočky,jen ji zvedni vzhůru nožky,pohlaď její kožešinku,co schovává pod peřinku.