Meffinka

barvení vlasů

Vždycky jsem měla blond melíry (přirozenou mám hnědou) a chtěla bych zkusit blond barvu na půlku hlavy – myslím tím spodní část přirozeně hnědou a vrchní půlku blonďatou. Jenom nevím, jak bych ty vlasy měla rozdělit, tak jestli neznáte nějaký návod jak na to, nebo video. Já vůbec nic nemůžu najít..ani nevím jak se tomu říká. Děkuju

Odpovědi
lucka :-D

zkus nějakej kus látky/kus plastu přidělat na gumu a udělat si z toho „čelenku“. Ale nezaručuji. ☺

colette

V obchode predávaju ombre farby na vlasy ale je lepšie navštíviť kaderníctvo.

Věrůůš

Sice se teprve učím za kadeřnici,ale pokud chceš vyskoušet něco nového šla bych do ombré (vlasy od pokožky tmavší a u konců zesvětlené). Nebo jestli chceš chceš jenom v zadu blond,tak si vlasy na temeni stáhni gumičkou a barvu si dej do celé délky zbylých vlasů=kde to chceš. :) asi bych to tak udělala :))