chucky

Barvení textilií

Máte zkušenosti s barvením prádla v pračce?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Ano barvím věci v pračce, kupuji zn. Duhu , pro barvení v pračce. I jsem barvila černou barvou. Měla jsem strach že si ušpiním buben pračky ,ale vše proběhlo bez problémů- jen do máchání jsem přidala 1 dcl octa na ustálení barvy. Je to pohoda ,než když se to barvilo v hrnci.

Další odpovědi
skorcovaz

Mám černou manchestrovou bundičku a černé rifle a během každého praní mi vyblednou.
Taky používám Duhu, dám to na 90 stupňů a zatím žádný problém. Akorát tam můžeš dát tak max. půl dávky prádla, jinak je barevný efekt menší..

ReHu

V pračce jsme barvili při větším množství. Jinak používám staší (nepoškozený) hrnec.
A lepší zkušenosti mám s barvami Iberia. Kupovala jsem je běžně v drogerii. Má je na svých stránkách i Brýdová.