Rysing

Barvení luku

Zdarec, Rád bych si nabarvil svůj dřevěný luk. Hledal jsem informace o tom jaký typ barvy použít atp. ale v češtině jsem nic nenašel, naopak v AJ jsem našel samé stránky o barvení profi luků barvama za 100 dolarů. Moje idea je stříbrná barva a a na ní černá, následně bych to to dozdobil vyrýváním do černé aby se ukázala stříbrná. Nebo je barvení luku ůplná blbost? Ani flexibilní barva nevydrží na ramenech luku? Díky za rady.
Doplňuji:
A dřevo luku už nalakované je? Co pak? Nalakovat znova černým lakem?

Nejlepší odpověď
badisko

prdlajs …stribrna byde vypadat hrozne ..:D a na barveni pouzij moridlo barev je dnes hafo .. ..Nebo obycejnou tuz za par kacek v papirnictvi …vubec bych ho nenatiral zadnym lakem a drevo bych nechal dychat …:D tuz nebo moridlo ti zalezou do dreva a bude to vypadat pekne …
Doplňuji:
tuš ;D

badisko

aha to jsi mel napsat hned …:D no lak jde vzdy sundat …;D

badisko

no v tom pripade ..si normalne zajdi do prodejny s barvama a tam se zeptej … urcite ti neco poradi …

badisko

jo jeste takova malickost …nechod do prodejen jako OBI baumax atd ..oni tam vedej prd ..normali prodejnu s barvama