anney

Nevíte, čím to je, že barvené vlasy pouští barvu?

Barvené vlasy pouští barvu

Obarvila jsem si vlasy temně černou barvou od Loreal Paris, mám na vlasech 3 tyhle barvy protože když jsem se jednou barvila jinou barvou tak mi ani ty dva balíčky nevystačily.. Píše se že to má být permanentní barva ale když si vlasy umývám tak pouští barvu, ručník ale od vlasů špinavý nemám.. Doufám že mi zůstane černá. Nevíte čím to je? Měla bych se obarvit kvalitnější barvou nebo je to normální? Popřípadě jaké produkty vám na to pomohly? Děkuji

Nejlepší odpověď
iceT

Černá zůstane, ale pravděpodobně je špatně opláchnutá po barvení, občas se mi to stávalo taky. Vlasy po barvení by se měly oplachovat tak dlouho, dokud voda nebude čirá, ale můžeš zmoknout a černá bude trochu pouštět.