cipango

Barvené kryty na apple iPod classic

Ahoj, už delší dobu uvažuji o zakoupení apple iPodu classic, ale všude nacházím jen šedé/stříbrné nebo černé přístroje. Neexistují na ně někde k zakoupení barevné kryty? Na jednom serveru slečna prodávala již používaný iPod, ale měla na něm zebrový vzorovaný kryt. Nemáte s tímto někdo zkušenosti? Děkuji za odpoěď

Odpovědi
marek.29

To, že iPod od Applu není v originále jinobarevný, už jste asi zjistila.. Takže jiná barevná variante neexistuje. To, co jste viděla na serveru se vzorem zebry, mohlo být pouzdro či jiný „nátěr“ který kamufloval jinak origináln šedostříbrné / černé zbarvení.

Výrobky Apple jsou známy právě svou černo/bílou barevnou kombinací a tak si většina lidí vybere i z těchto dvou modelů.. Pokud byste se přesto nerozhodla a trvala na barevném provedení, zkuste třeba iPody Touch / Nano / Shuffle. Ty nabízí širokou škálu barevných provedení. :)

!COOLMan!

Jaký IPod (typ : Shuffle , Nano , Classic)?