helcaify1

Barva na vlasy

Prosím o radu. Jednou za tři měsíce si barvím hlavu. Koupila jsem si včera barvu od Palette odstín 255 a chytlo to opravdu příšerně. Používám vždy podobné odstíny ale tohle není vůbec jak podle obrázku. Nechci si ihned přebarvovat hlavu prosím porad'te. Díky.

Odpovědi
Damiana

To je nugátově hnědý, ne? Základem je tvá výchozí barva. Tyhle odstíny, které mají v sobě dost červeno oranžových pigmentů někdy chytnou – zvlášť na zesvětlené vlasy – hodně dorezava. Je to šampon, ne permanentní barva, ale Schwarzkopf hodně drží, to je o jejich výrobcích dost známo, ten se ti jen tak nevymyje. Já bych nejspíš zašla k dobré kadeřnici, která by chybu napravila, protože dalšími „pokusy“ si můžeš ještě víc uškodit. Ale jestli jsi ochotna riskovat na vlastní vlasy – nabarvila bych to ještě jednou. Možná o odstín tmavší barvou, aby se to lépe srovnalo.

V.

Mám dobré skušenosti s Palette De luxe – 655 – je to hnědý odstín. Záleží na vaší barvě vlasů.

KeeRenegade

palettky snad ani nepoužívej, v drogériích najdeš i lepší ;)