sardinie

Má někdo zkušenost s barvou na tabuli, kterou dal na zeď?

Doporučujete? Co by jste k tomu ještě řekli?

Odpovědi
anonym

Proč?
Pokud chceš zeď používat jako tabuli, musel bys ji perfektně vyrovnat – což je strašně pracné (drahé) – v tom případě pouvažuj o SDK ´obkladu´ a teprve ten natři. Navíc použití křídy v pokoji nevidím jako moc prospěšné – jak na takovou prašnost zareaguje třeba počítač si možná ani neumíš představit.
A pokud chceš černou (nebo třeba zelenou) zeď – jsou barvy na omítku snadno tónovatelné, !mnohem! levnější a výrazně vhodnější, než matná, drsná a neprodyšná barva na tabule…

mosoj

K dostání jsou perfektní matové malířské nátěry. Dokonce již tónované.
Nezabýval bych se barvou na tabule.
Stačí navštívit jakýkoliv supermarket OBI, Bauhaus , Baumarkt, Hornbach ve městě.