vlastina

Bartošová-Pomeje-otřepané téma.Ale mě se Pomeje líbí.A co na něj dámy říkáte vy?

Doplňuji:
Otázka se týkala jako muže-chlapa(ne která by si ho vzala za muže)

Nejlepší odpověď
verka

Nedokážu posoudit někoho, koho osobně neznám. Netuším z jakého důvodu dělá, to co dělá. My se vlastně nedovíme, čím se živí. Veškeré zprávy mi připadají negativní až hloupé.

Další odpovědi
iceT

Pomeje ma sympaticky hlas,velice se mi libil ve filmu Andelska tvar,ale kdyz se nechal ostrihat dohola tak moc ne,to mu nesluselo.

BEAES

Mně se zdá jako nevěrohodný člověk, za manžela bych ho určitě nechtěla a neživila…nedivím se Bartošové, že se s ním rozvádí. A už vůbec se mi takový typ muže nelíbí!

Jahoda

Ne, mně se nelíbí. A po ostříhání už vůbec ne. Mám svého muže a jeho bych nechtěla…

anonym

Ten jde mimo mne-jsou lepsi at umem,tak vyzari.To neni zadna vyhra.

blondajk

Své jisté charizma určitě má, krásný hlas, ale to možná bude všechno. Těžko říct, dámy, žádná ho neznáme osobně…