Barevný melír

Jaký barevný melír se hodí na teenagera, kluka s polodlouhýma tmavě hnědýma vlasama?

Nejlepší odpověď
ReHu

Obecně žádný.
Ale také záleží na obličeji, stylu oblékání atd.
Myslím, že lepší je dobrý střih vlasů a in oblečení.

Další odpovědi
tinice

žádný prosím !

misicka2310

Já být tebou tak zajdu ke kadeřníkovy a poradím se sním a pokud nic tak at ti udělá nějaký moderní sestřih a do něj ti udělá melír :) neboj se změny .Ale pokud seš ten typ který chce mít takove delší vlasy tak nikoho neposlouchej a dej si tam jakou barvu chceš postupem času ale zjistíš že je lepší se ostříhat avšak záleží pouze na tobě :)

1popelka1

Přesně tak žádný, před chvíli jsem odpověď psala na otázku „Sestřihaní vlasů a melír“.