koník.

barcode scanner

samsung galaxy mini. barcode scanner mi nechce nacitat zadne kody. jen se tam objevuji takove zelene tecky, ale nic to nedela. mam i qr ctecku ze seznamu a ta mi taky nic nedela. je mozne ze ty qr kody jsou moc male a muj slaby fotak 3 mgp je nemuze dost dobre zaostrit?

Odpovědi

S foťákem by neměl být problém. Mám 3 roky starý telefon a ten zvládá snímat QR kódy z monitoru počítače bez problémů. Program, který používám ale jiné kódy než QR neumí a chová se při tom podobně, jako popisujete Vy – objevují se tam různé zelené tvary. Zkuste si stáhnout ještě nějaký jiný scanner, nebo se pokuste snímat kód z jiné vzdálenosti, držet telefon nehybně a podobně.