Deli

Barbakan je dědečkem. 🙂 Co byste dali děťátku do kouta?

Chystám se ke kamarádce, která si konečně přivezla domů svoje dvojčátka. Dovezu jí plenky, těch není nikdy dost. A co mi ještě poradíte?

Nejlepší odpověď
Berušinka

Plenky jí určitě potěší – kor když má dvojčátka. To bude spotřeba! =)
Mě nic moc nenapadá – kup třeba 2 body nebo dupačky ve stejné barvičce … ty se taky budou hodit. Nic víc mě opravdu nenapadá =)

Další odpovědi
dědapetr

Plenky jsou dobrý nápad a k tomu nějaké štěrgátka na hraní.

anonym

Jé,dědopetře,to je krásný výraz,ještě jsem ho neslyšela,štěr­gátka,můj manžel říká hrkávky.Deli,co přidat nějakou dětskou kosmetiku-olejíčky na koupání ?Jsou dvě,to bude taky chudinka kupovat po litrech.

anonym

Take stergatka. 🙂 , Nebo nejake gumove hracicky. At je to opravdu pro deti … olejicky jsou take dobry napad , ale ty at kupuji rodice. 🙂 Na darek bych se zamerila opravdu jen na ty male , aby z neho meli take poteseni .. i kdyz o nekolik mesicu dele. -iv-

salsa verde

taky by se mohly hodit vlhčené ubrousky a každopádně ty plínky ale raději bych si dopředu zjistila jaké používá.