led

Banku pracovních listů z českého jazyka a literatury k ostré státní maturitě…Jak to vlastně je?

si může kdokoli, a to včetně budoucích maturantů, stáhnout z internetu.
Učitelé:
„Proto únik znamená vážně ohrožení celého projektu…“
„Ty děcka stejně mají odhad, co tam bude. Navíc to jsou jen vzory listů, takže to není podstatné,“
Dodavatel listin:
„Tyto ilustrační pracovní listy jsou přístupné školám a učitelům českého jazyka a v žádném případě nemají charakter veřejně nepřístupné informace.“
Tak jak to vlastně je? Ohrozuje to maturity? Co s tím dělat?

Nejlepší odpověď
anonym

no nechápu to na jednu stranu jsou veřejně dostupné,na druhou se školy brání aby byly stahovány,ale že je takový zmatek kolem státních maturit je už hodně,zase se poští do něčeho co nemají propracované až do konce,příjde mi to jako další pokus na školáky

led

Zabudla som dať odkaz na článok:
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/224966-podle-ucitelu-unik-maturitnich-zadani-studentum-zkousku-usnadni.html

anonym

nemyslím si že jím to až tak usnadní,při předběžných zkouškách většina maturantů neobstála,

led

…neviem, čo si spomínam na svoju maturitu, nám dokonca kantori tie otázky priniesli a spolu sme to preberali. Pomohlo nám to.

anonym

ano my se taky tak připravovali,myslím že to je jen zbytečný hunbuk,stejně otázky snimi učitelé taky probírají tak nechápu oč jím jde