jendahun

Banka,jaký účet

Potřebuji pár nejnovějších informací,ohledně dobré banky.Podmínka je kontokorent a minimální náklady.Mám momentálně podnikatelský účet a platím 400 kč měsíčně.Jaké má kdo zkušenosti s Fio,Air,Equa a mBank.Nemusí to být podnikatelský účet.Dík.
Doplňuji:
Dudu děkuji,ale to je rada k nezaplacení.Jako v té bance.Po dvanácti letech u této banky,jsem to řešil s ní v červnu.Dva dny jsem tam seděl několik hodin,přibyl mi další účet „zdarma“ a přišel jsem o možnost mobil banky.Platím o deset korun míň.Jejich aplikace Android je prakticky nepoužitelná.Ten­tokrát mi už ruply nervy a s touto bankou budu řešit už jen zrušení účtu.

Nejlepší odpověď
dudu

Doporučuji obrátit se v této záležitosti nejprve na banku kde máte veden podnikatelský účet. Pokud jste dlouhodobějším klientem a máte dobrou historii, velmi Vám to usnadní jednání o nastavení ktkt. úvěru.

Další odpovědi
Mapel

Jsem teď u Fio banky a zatím dobrý. Platební účet je sice bez úroků, ale veškeré platby i v sobotu a neděli bez problémů. Pak tam můžeš dát spořící účty a tam naskakujou úroky, akorát z nich platíš daň, což je dle zákona.

Dříve jsem platil asi 180,– Kč a teď dostávám 6,–. Tudíž mám oproti minulému účtu zisk 186,–.