Avatar uživatele
jendahun

Banka,jaký účet

Potřebuji pár nejnovějších informací,ohledně dobré banky.Podmínka je kontokorent a minimální náklady.Mám momentálně podnikatelský účet a platím 400 kč měsíčně.Jaké má kdo zkušenosti s Fio,Air,Equa a mBank.Nemusí to být podnikatelský účet.Dík.
Doplňuji:
Dudu děkuji,ale to je rada k nezaplacení.Jako v té bance.Po dvanácti letech u této banky,jsem to řešil s ní v červnu.Dva dny jsem tam seděl několik hodin,přibyl mi další účet „zdarma“ a přišel jsem o možnost mobil banky.Platím o deset korun míň.Jejich aplikace Android je prakticky nepoužitelná.Ten­tokrát mi už ruply nervy a s touto bankou budu řešit už jen zrušení účtu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kavac před 3887 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Doporučuji obrátit se v této záležitosti nejprve na banku kde máte veden podnikatelský účet. Pokud jste dlouhodobějším klientem a máte dobrou historii, velmi Vám to usnadní jednání o nastavení ktkt. úvěru.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mapel

Jsem teď u Fio banky a zatím dobrý. Platební účet je sice bez úroků, ale veškeré platby i v sobotu a neděli bez problémů. Pak tam můžeš dát spořící účty a tam naskakujou úroky, akorát z nich platíš daň, což je dle zákona.

Dříve jsem platil asi 180,– Kč a teď dostávám 6,–. Tudíž mám oproti minulému účtu zisk 186,–.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek