fenomen

banc de binary

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda nemá někdo zkušenosti s Banc de binary.

Nejlepší odpověď
anonym

Zkušenost ne, mám jen ´názor´…
😉
Myslím, že pokud chceš ´vyhodit´ nějaké peníze, můžeš tak učinit i s menšími starostmi…

Další odpovědi
Pepa25

Důrazně varuji před obchodování s binárními opcemi u začátečníků.
Úplně dole na webu mají napsané:
VAROVÁNÍ NA VYSOKÉ INVESTIĆNÍ RIZIKO: obchodování s binárními opcemi je vysoce spekulativní, nese vysoké riziko a nemusí být vhodné pro všechny investory + ještě 3 věty na téma, jak můžete během pár minut velmi jednoduše o úplně všechno.

  • navíc konkrétně Banc De Binary Limited mají sídlo na Kypru (ano, už vidím, jak se tam budete s někým soudit, že vás poškodil).

Jo a mimochodem, ten kdo vám dal tento „skvělý“ tip, by z vašeho vkladu dostal docela zajímavý podíl …