dgfdgf

Odkud pochází banánovej chleba a je nejvíc rozšířenej v USA?

Nejlepší odpověď
annas

Nevyhazujete měkké či přezrálé banány. Možná vám už nechutnají, takže je můžete proměnit v snadný a zdravý banánový chléb. ´

Počátky tohoto chleba jsou velmi staré, pocházejí z jihovýchodní Asie; Řekové rovněž věděli o rostlině banánovníku a Plinius psal o banánech v r. 77 n. l.

Chléb se objevi před 7000 lety, takže kombinace banánů a chleba by mohla být velmi stará,, i když o tom není žádný písemný doklad

https://www.le­af.tv/articles/whe­re-did-banana-bread-come-from/

Peče se v USA, Kanadě či Austrálii.

--
Já peču banánovou bábovku. Je moc dobrá.