masenka

Bambusová podlaha

Máte někdo prosím zkušenost s bambusovou podlahou? Jsou poměrně drahé, a tak by mě zajímalo, jestli taky tak praskají a dělají fuky jako parkety a jiné masivní podlahy, které hezky vypadají, ale jsou nepraktické… Díky Máša

Nejlepší odpověď
lorja

Sama s bambusovou podlahou nemám.Třeba najdete pomoc na :

Zdroj: http://www.po­dlahari-podlaharstvi.e­u/cz/druhy-podlah/bambusove-podlahy.php

Další odpovědi
ReHu

Také se mi docela líbí, nemám ráda okoukané věci. Myslím, že by kvalitní být měly, ale HLAVNĚ záleží vždy na dodavateli, zpracování – pokládce atd. Prostě si myslím, že to je vždy v lidech a jejich přístupu k práci.