ales12

Balík poslán v pátek dopoledne, příde v sobotu?

Byl mi poslám z Prahy balík v pátek dopoledne, myslíte že příjde už zítra v sobotu, když jsou ty Vánoce? jak to vůbec má českí pošta teď?

Odpovědi
marci1

Pošta bude doručovat balíky i v sobotu a neděli. Těžko říci, kdy balík poslaný v pátek dojde.

hanny 2

Pokud je přepravcem Česká pošta,tak si buď jistý,že přijde až po vánocích! Mě byl balík odeslán 13.12. a ještě ho nemám.S ostatními přepravními společnostmi nemám problém,vždy vše dojde max.za 2 dny.