Mousinek

Báli byste se mimozemštanů?

Já by se bála kdyby přiletěli

Nejlepší odpověď
anonym

nebála,ale at nejezdí ráno to by se lekli oni mě

Další odpovědi
BEAES

Bála bych se, že na mně budou dělat nějaké pokusy.

Miroslavst

Já bych se nebál. Letěl bych s nima a tam by se báli oni mě, že jim budu odpovídat na otázky :D

Terryle

Nemyslím si, že se to někdy stane, ale kdyby se to stalo, strach bych měla. Kdyby byla nějaká civilizace natolik vyspělá, že by nás dokázala ve vesmíru najít a překonat vzdálenosti, které nás dělí, jak by nás pak asi brala? Jako něco podřadnýho, něco na úrovni laboratorních myší pro nás? Určitě by si rádi rýpli, zazkoumali a vyzkoušeli, co jsme zač a co vydržíme. O takových maličkostech, jako jsou z dálek zavlečené mikroorganismy, ani nemluvě…

Marsyas

Já bych zahordil a vysvětlil jim, co je levá a pravá strana, schválně, kdo by potom byl ten chytrej…

lorja

Je možné,že už jsme se v životě s nějakým mimozemšťanem setkali a ani o tom nevíme.