Avatar uživatele
iwrana

Baghyro,Já v té době žila a ničeho a nikoho jsem se dřív nebála.

Ted je mi 52,mám nemocná záda a vím ,že když mě vyhodí z práce,tak budu moc špatně shánět jinou.A co si myslíte vy ostatní?Bojí se lidé ted šéfů víc než dřív?Podotýkám,že politika mě nikdy nezajímala dřív,ani ted.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? johana 56 před 4567 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
lexx

To je cíl a záměr tohoto zrůdného systému zvůle a nesvobody, zastrašovat zaměstnance, lidi a dokopat k žebrácké holi. Po padesátce bez šancí na obživu, nezajímavý, bezperspektivní. Čekatel na euthanasii. Jsem 52, VŠ, bez místa a svoje vím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
johana 56

Když se v minulých časech někdo ozval,šoupli ho na horší práci.Byla ale jistota výplaty každý měsíc.Dnes se můžete ozvat,ale také jít.Nikoho nezajímá,že lidé za práci nedostanou zaplaceno.Z o­byčejných slušných lidi se stávají neplatiči a bezdomovci.Nemocní se bojí jít k lékaři,jsou považováni za simulanty.Nezbývá nic jiného než dožít.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Samozřejmě, že se lidé bojí šéfů podstatně více než dříve.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Jasně že se bojí šéfů víc a oprávněně.Zaměs­tnanec je dnes onuce a málo který šéf si přizná chybu,snese zaměstnance chytřejšího než je sám,nesnese kritiku ani nepřipouští vlastní názor u zaměstnanců.Proto jsem šel na živnost a dělám si šéfa sám.Není to žádný med,ale aspoň mi nikdo nes… na hlavu a nevytírá si se mnou prd…Bohužel,zákoník práce dnes nahrává a straní pseudošéfům.To,že jezdí do práce bavorákem,chodí s kufříkem a dokáže si stáhnout maily,ještě šéfa nedělá.Taky jsem od života vypozoroval,že nejhorší jsou šéfové,kteří za komunistů byli špatní zaměstnanci a odborníci ve svém oboru,ti to dávají zaměstnancům pěkně vyžrat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek