Avatar uživatele
Miroslavst

Bade, odkdy je 2,32cm 232mm?

To by mě velmi zajímalo, jak jsi odpovídal na otázku jak narýsovat kružnisi o poloměru 2,32cm jak jsi došel k tomu, že je to 232 milimetrů?
Ať počítám jak počítám, je to stále a jen 23,2 milimetry a nevím jak docílit přesnosti!
Doplňuji:
To Bad:
Omlouvám se za tykání, domnívám se, že na webu je to normální, ale máte pravdu pravidla slušného chování platí i zde. Ne syn to přepočítat nemusel. Reagoval jsem na to teprve tehdy, když jsem se vrátil k otázce.
Ano, snaha byla, jinak váš postup byl správný pokud by se jednalo o milimetry, domnívám se, že zřejmě byla špatně položená otázka, protože jinak opravu nevím jak to udělat. Myslel jsem postupným dělením úsečky, ale to nevychází. Stále o tom přemýšlím.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, quentos, Marunka před 5155 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Q

To je tím, že tu jsou lidé, co se moc rozčilují nad vědomostmi jiných, ale sami přestřelí a ani jim to nepřijde…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

i já jsem si to uvědomil,ale bohužel omluvit se můžu až teď,doufám,že vám se to ani jednomu nestane,že se spletete,né že bych byl blbej(do tolika ještě počítat umím,či převádět,ale chybička se vloudila), jako spousta nejmenovaných,že kolegové?

To Miroslavst:
je mi podezřelé,že jste na to přišel až teď,přitom jste taky odpovídal,to vám asi musel přepočítat váš syn Miroslavml. co vy na to,no a když jste tak akurátní,tak já taky,prosím vás netykejte my, mohl bych vám klidně dělat tátu,kdybych o to stál.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GangstaHelper

Myslím si, že celkem zbytečná otázka, která zde určitě nepatří, a to by někdo jako Vy, Miroslave, měl vědět.

před 5155 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek