anonymmm

Babská rada na třepení nehtů?

Nejlepší odpověď
quentos

Proč babská, když řešení je zcela prosté i z odborného hlediska – začněte konzumovat potraviny s obsahem vápníku, jelikož Vám evidentně chybí. Podle zdroje Vám chybí i další minerály – hořčík, selen, zinek. Chce to zkrátka obohatit jídelníček – více viz zdroj.

Zdroj: http://zeny.e15­.cz/clanek/kra­sa/neprijemnost-jmenem-trepeni-nehtu--jak-se-ho-zbavit--

Další odpovědi
hanulka11

ano doplnit minerály a kupte si bio Karité balzám na nehty je to malá kulatá krabička je na posilnění i na záděry a další problémy nehtů