babicka onemocnela po porodu me matky schizofrenii, co to zpusobilo? babicka i matka neziji a ja mam ten pocit.

Odpovědi
Drap

Nevíme sice jaký máš pocit, ale co bylo příčinou nemoci se zřejmě už nikdy nezjistí.

Damiana

Dovolím si (možná) dokončit tvou myšlenku … Máš pocit, že to máš také? Přečti si zde něco o dědičnosti této nemoci, není to žádná legrace, ale to jistě víš. Pokud cítíš nějaké příznaky nebo tě upozornilo okolí, nepodceňuj to a jednej.

http://www.stop­stigmapsychia­trie.cz/schizo­frenie/2_3_de­dicnost.html