annas

Babička dráždí psa? Koho dráždíte vy?

http://www.you­tube.com/watch?v=lcmk4eK­DwEA

Líbí se vám účastníce Talentomanie?

Nejlepší odpověď
rybíz

Já dráždím jen manželku. 🙂 No a to vystoupení je děs. V životě bych nenechal děcko vystupovat v nějaké show s takovým číslem, musel bych se stydět.

Další odpovědi
vagra

Náhodou jsem to vystoupení viděl a nemyslím si,že dítě patří do soutěže tohoto druhu.
Děti jejího věku,patří do pořadů pro děti a už vůbec si nemyslím,že by měla takový talent,který by musela prezentovat v televizi.Jestli jde u ní vůbec o nějaký talent.
Navíc se mi její afektovaný přednes nelíbil.Cítil jsem se trapně za její rodiče,protože ona za to nemůže.

iceT

Nedrazdim nikoho,protoze nemam rada kdyz nekdo drazdi me.

dagry

Tak ta holčička neměla chybu.. to jsem se teda pobavila. Chudina malá. Co všechno jsou schopni lidi udělat ze svých dětí, aby se zviditelnili…
Jinak já osobně dráždím svého vedoucího a to teda velmi silně. Ale psychicky to teda bohužel odnáším já ☹ Ale když já si prostě nemůžu pomoct.