janek66

Babička dělávala ze všech polámaných a kdovíjak při pečení nepovedených kousků cukroví kuličky.Nemá někdo recept?

Nejlepší odpověď
hanulka11

já dělám takovéto
rozdrobím zbytky ,zakapu větším množstvím rumu přidám kousek másla a pěkně propracuji a buď obalím v sekaných oříšcích nebo kokosu.

Nebo můžeš do rozdrobeného přidat vaječný koňak, kousek másla, dovnitř strčit oloupanou mandličku a obalit v kokosu. Mňam.

Další odpovědi
Terryle

Žádný kuličky, polámaný cukroví se dá dětem, aby z pečení taky měly nějakou radost :o)

Ale když trváte na praktickým využití nebo dětma nedisponujete nebo nemáte žravé členy rodiny, tak Hanulčin recept vypadá mooooc dobře :o)