honza001

Babetta nebo simson?

Mám možnost koupit Babettu za 4,000kč nebo simsona za 8,000, oboje v dobrém stavu. Použival bych pouze na ježdění mezi vesnicemi, popřípadě do cca 15km vzdáleného města. Jde mi hlavně o pohodlnou a rychlou přepravu za co nejnižší náklady. Co bych si měl vybrat?
Doplňuji:
včera jsem si byl babettu i simsona prohlídnout- simson mhonem pohodlnější a rychlejší a litr benzínu navíc mě nezabije:) takže simson je doma. Díky za rady

Nejlepší odpověď
suaeda

Pořídit podle potřeby. Simson je rychlejší a můžou na tom jet i dvě lehčí osoby. Babetu bych nepořizoval – je dost poruchová a má citlivý karburátor, který se neustále ucpává. Pokud by to byl Manet, nebo Korádo (motor Puch) tak do toho bych šel. Naprosto spolehlivý pracant, který je nenáročný na údržbu.

Další odpovědi
Braník

určitě simsona

jáára

určitě babetu. na simsonu na tebe budou koukat jak na vidláka

cochee

Babetta = přeprava za nejnižší náklady. Simson = pohodlná a rychlá přeprava. Vyber si 🙂