Avatar uživatele
dust8

Až zemřete, co po vás zbyde zajímavého?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? paul1, jirka F před 568 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

No ono všechno co schraňuji či tvořím, je zajímavé. Strašně se ale bojim, že jenom pro mě 🤷‍♂️

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Tak po mně, pro někoho vzpomínky. A přece, moje děti! ;D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aevul

Kontejner haraburdi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

To povie až čas. Každý človek zanecháva po sebe stopy v histórii ľudstva, niekto nebadanú, iný výraznú, otázkou je ako ľudstvo s tou stopou naloží.
Pripomenuli ste mi dávny odtlačok ruky a kresby, nájdené v jaskyni Altamira v Severnom Španielsku. Zaujímavými sa stali až tisícročia po ich vzniku, pri ich objave. Výklady ich zmyslu sú rôzne. Mne ukázali, že človek aj v tých časoch sa zamýšľal nielen nad svojim životom a ale snažil sa ho ovplyvňovať. A práve tým po sebe zanechal zaujímavú stopu. ale či to bol práve Mu, alebo to bola Ma, to už nám nikto nepovie.
Moja stopa je pre väčšinu ľudí nebadaná a napriek jej súčasnej viditeľnosti v záplave stôp súbežníkov, sa spolupodielala a zatiaľ ešte stále podiela na tejto ceste rovnako, ako veľké množstvo iných stôp, aj vašej, na iných cestách z minulosti cez súčasnosť do budúcnosti.
„Co po nás zbyde zajímavého?“
Možno o tisíc rokov historici objavia túto vašu otázku a ďalšie tisícročie sa budú zamýšľať nad ňou a hľadať odpoveď na večnú otázku „Qou vadis, člověče, co po nás zbyde zajímavého?“

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Tak předevšim náš syn.Co se týká majetku,nevím,co si do smrti ještě pořídím…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Peníze, zlomek Bitcoinu, čtyři knihy (ty jsem sám napsal), přes 500 slohů, moderní umění (asi 40 obrázků), trochu movitého majetku…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Amatérská kronika počasí kterou píši. A nějaký majetek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Děti, nějaké stromy co jsem posadil, sbírka známek a mincí, něco vyřezaného z lipového dřeva, nějaké fotografie (i zveřejněné), barák (doufám, že se na něm děti nerozhádají), pozemek. Toť asi vše, či to bude pro někoho zajímavé, netuším.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek