dust8

Až zemřete, co po vás zbyde zajímavého?

Nejlepší odpověď
zjentek

No ono všechno co schraňuji či tvořím, je zajímavé. Strašně se ale bojim, že jenom pro mě 🤷‍♂️

Další odpovědi
da ny

Tak po mně, pro někoho vzpomínky. A přece, moje děti! ;D

aevul

Kontejner haraburdi.

led

To povie až čas. Každý človek zanecháva po sebe stopy v histórii ľudstva, niekto nebadanú, iný výraznú, otázkou je ako ľudstvo s tou stopou naloží.
Pripomenuli ste mi dávny odtlačok ruky a kresby, nájdené v jaskyni Altamira v Severnom Španielsku. Zaujímavými sa stali až tisícročia po ich vzniku, pri ich objave. Výklady ich zmyslu sú rôzne. Mne ukázali, že človek aj v tých časoch sa zamýšľal nielen nad svojim životom a ale snažil sa ho ovplyvňovať. A práve tým po sebe zanechal zaujímavú stopu. ale či to bol práve Mu, alebo to bola Ma, to už nám nikto nepovie.
Moja stopa je pre väčšinu ľudí nebadaná a napriek jej súčasnej viditeľnosti v záplave stôp súbežníkov, sa spolupodielala a zatiaľ ešte stále podiela na tejto ceste rovnako, ako veľké množstvo iných stôp, aj vašej, na iných cestách z minulosti cez súčasnosť do budúcnosti.
„Co po nás zbyde zajímavého?“
Možno o tisíc rokov historici objavia túto vašu otázku a ďalšie tisícročie sa budú zamýšľať nad ňou a hľadať odpoveď na večnú otázku „Qou vadis, člověče, co po nás zbyde zajímavého?“

Rocker

Tak předevšim náš syn.Co se týká majetku,nevím,co si do smrti ještě pořídím…

Rokio

Peníze, zlomek Bitcoinu, čtyři knihy (ty jsem sám napsal), přes 500 slohů, moderní umění (asi 40 obrázků), trochu movitého majetku…

jirka F

Amatérská kronika počasí kterou píši. A nějaký majetek.

paul1

Děti, nějaké stromy co jsem posadil, sbírka známek a mincí, něco vyřezaného z lipového dřeva, nějaké fotografie (i zveřejněné), barák (doufám, že se na něm děti nerozhádají), pozemek. Toť asi vše, či to bude pro někoho zajímavé, netuším.