zjentek

Až tady nasbírám 23.000 bodů, tak tady končím. Jste rádi?

A nyní očekávám, že mně body začnou děsivým fofrem přibývat, což mě nepřekvapí, děkuji.

(23 je mé šťastné číslo.)

Nejlepší odpověď
marci1

Cožeee? Toho Bohdá nebude, aby zjentek z boje utíkal! My ti už tu Emmu budeme chválit. 🙂

Další odpovědi
mosoj

Kecáš. Jsi závislák.

aliendrone

Nikdo nejásejte lidi! Copak nevíte, jaký je zjentek Průša? I kdyby někdo nevěděl o Emmě Stone (a MNOHÝCH DALŠÍCH!!), tak snad UMÍTE počítat, ergo dopracujete se VELMI SNADNO k závěru, že po dosažení slibovaného počtu bodů bude už DALEKO za zenitem (přesně o 22977 bodů)! Tudíž ti, co s jásotem dávali chladit šampaňské – proberte se!

Už teď se ten zlosyn herkofilní při představě vašich protažených úst (až zjistíte, že se nic nekoná) jistě válí smíchem, takže v odvetu doporučuji napsat pár šťavnatých invektiv ohledně vzhledu jisté herky (víte které, že?)! ;) :D :D

jirka F

Bez tebe tu bude smutno.Ale nebude mě to vadit.

ivzez

Ne, nejsem ráda.

Ale bez některých uživatelů (bez těch, kteří vkládají nesmysly, hlouposti,
případně neumí připojit odkaz/y) by tu podle mne bylo přijatelněji.
_______

Reakce na odpověď Ge0rge:

Podle mne se „nicotná témata" netýkají dlouhodobých uživatelů,
ale spíše nových a některých hodně mladých.

elkon

Včera bylo pozdě.

jáára

Mi nevadíš.

Jack 12323

Mé taky, ale nekonči

Kelt

Bude mi to vadit. Ale jestli budeš s Emmou Stone, tak možná trochu vyděláš.

Mc Merkurion

… nekecé …

Kepler

alien: ze Zjentka Zbyněk Průša (můj bývalý spolustudent a předseda představenstva Agrofertu) už asi nebude, ale je s ním docela sranda. Určitě nezdrhne, na to je moc závislák, v tom měl i ten zlý dědek Mosoj pravdu!

aliendrone

Kepler>>> COŽE? :o Ale vlastně ze statistického hlediska se dokonce i mosoj někdy musí „strefit“, takže vlastně normálka. Spíš mne zaráží, že čteš jeho odpovědi, v tom bude určitě nějaké rafinovaně maskované kurevstvo! ;) :D :D

zjentek

Mé rozhodnutí samozřejmě NENÍ definitivně nezvratné. Může se stát proměnná, která by mohla rozhodnutí zvrátit. Tak kupř. férová vánoční soutěž, kde by se spravedlivě soutěžilo o nějakou smysluplnou cenu. Proč například vánoční soutěž? Bo počítám, že 23.000b. nenasbírám ještě před Vánoci! !;

ivzez

Do 23.000 Vám scházejí už jen 63 body.
To podle mne nasbíráte před koncem října nebo v listopadu.

zjentek

Ge0rge, to už je to vážně se serverem tak špatné? Já samozřejmě vnímám tu nejistotu zde (zvláště, když se objeví dust a začne zoufale kopat, aby web neutonul) a taky chápu svou roli a proč je „pro mnohé“ účelové, promítat zdejší situaci „do mne“. Ale co… stejně nikam nepovede, když cizí lidé budou doporučovat cizím lidem, jak hospodařit s vlastním časem, byť by to doporučovali opravdu velmi rozumní lidé. Když se na to podíváme, drtivá většina lidstva dnes tak či tak maří svůj životní čas na síti. A pokud už ho maří, je rozhodující, kde a jak? Jistě, třeba na FB je možný trpět pocitem, že hlas je více slyšet, ale… Co když jednou dozrajeme do fáze, kdy slyšeni chtít být nebudeme a ani zisk nás už pak brát nebude a přesto budeme chtít viset na síti, protože tento způsob života v tý době bude TĚŽKOU REALITOU? Zakrníme, jenže právě touto cestou to dnes vede. Takže si myslím, že není podstatné, kde a jak zakrníme. To si rozhodne každý sám. Ale k tomu bude nutné tak či onak dodržovat pravidla a zase tady budou tací, kteří budou udiveni chováním, které při zakládání sítě paradoxně prakticky sami navrhovali a budou se ptát, PROČ jejich pravidla jiní dodržují. Tak si to představ- co bychom dělali třeba na Twiteru? Konstatovali? No a vidíš, taky to funguje. Proto je dobrý se snažit, ne odsuzovat, i když jde o marné a nicotné sedění na zadku a vývoj celé osobnosti. Třeba… A třeba ne. Smysl serveru je znám. Ale proč ho zatracovat pro nedostatek naplnění původních představ? Vždyť i na tom nejméně příznivém místě na zemi (a tam dnes URČITĚ patří i internet) a v nejméně příznivé situaci bude VŽDY PLATIT, že vydrží jen ti nejsilnější. A jak jde čas a co bychom, kdybychom? Nóóó… Z pohledu nepodstatného červíka rozhodně držím palce! (;

zjentek

@mosoj: Možná i ty se pleteš, bůhví.

zjentek

Kelte (a podobní), pochopte, nejde o prachy. Nepotřebuji úctu druhých proto, že mám peníze. Vážně je to pro některé tak těžko pochopitelné?

aliendrone

zjentek>>> Ále, co nám chceš namluvit? ES je jasným důkazem, že buď chodíš s bílou holí NEBO to dostatečně jasně objasňuje ODKUD máš peníze. Chudinky Vikander a Kunis! ;) :D :D

zjentek

@jikra.F: Taky jsem svým způsobem masochista… mě smutek doslova vzrušuje.

zjentek

@jáára: Jo? Tak díky za bod! (;

jáára

Aha, tobě moc nechybí. Zůstaň věrný.

zjentek

jo…

jáára

Máš eště spoustu blbých dotazů před sebou. NZ

zjentek

Přesně.