Avatar uživatele
zjentek

Až tady nasbírám 23.000 bodů, tak tady končím. Jste rádi?

A nyní očekávám, že mně body začnou děsivým fofrem přibývat, což mě nepřekvapí, děkuji.

(23 je mé šťastné číslo.)

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? dudu, jáára, aliendrone před 1647 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Cožeee? Toho Bohdá nebude, aby zjentek z boje utíkal! My ti už tu Emmu budeme chválit. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Kecáš. Jsi závislák.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Nikdo nejásejte lidi! Copak nevíte, jaký je zjentek Průša? I kdyby někdo nevěděl o Emmě Stone (a MNOHÝCH DALŠÍCH!!), tak snad UMÍTE počítat, ergo dopracujete se VELMI SNADNO k závěru, že po dosažení slibovaného počtu bodů bude už DALEKO za zenitem (přesně o 22977 bodů)! Tudíž ti, co s jásotem dávali chladit šampaňské – proberte se!

Už teď se ten zlosyn herkofilní při představě vašich protažených úst (až zjistíte, že se nic nekoná) jistě válí smíchem, takže v odvetu doporučuji napsat pár šťavnatých invektiv ohledně vzhledu jisté herky (víte které, že?)! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Bez tebe tu bude smutno.Ale nebude mě to vadit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Ne, nejsem ráda.

Ale bez některých uživatelů (bez těch, kteří vkládají nesmysly, hlouposti,
případně neumí připojit odkaz/y) by tu podle mne bylo přijatelněji.
_______

Reakce na odpověď Ge0rge:

Podle mne se „nicotná témata" netýkají dlouhodobých uživatelů,
ale spíše nových a některých hodně mladých.

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Včera bylo pozdě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Mi nevadíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jack 12323

Mé taky, ale nekonči

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Bude mi to vadit. Ale jestli budeš s Emmou Stone, tak možná trochu vyděláš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… nekecé …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

alien: ze Zjentka Zbyněk Průša (můj bývalý spolustudent a předseda představenstva Agrofertu) už asi nebude, ale je s ním docela sranda. Určitě nezdrhne, na to je moc závislák, v tom měl i ten zlý dědek Mosoj pravdu!

před 1646 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Kepler>>> COŽE? :o Ale vlastně ze statistického hlediska se dokonce i mosoj někdy musí „strefit“, takže vlastně normálka. Spíš mne zaráží, že čteš jeho odpovědi, v tom bude určitě nějaké rafinovaně maskované kurevstvo! ;) :D :D

před 1646 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Mé rozhodnutí samozřejmě NENÍ definitivně nezvratné. Může se stát proměnná, která by mohla rozhodnutí zvrátit. Tak kupř. férová vánoční soutěž, kde by se spravedlivě soutěžilo o nějakou smysluplnou cenu. Proč například vánoční soutěž? Bo počítám, že 23.000b. nenasbírám ještě před Vánoci! !;

před 1646 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Do 23.000 Vám scházejí už jen 63 body.
To podle mne nasbíráte před koncem října nebo v listopadu.

před 1646 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Ge0rge, to už je to vážně se serverem tak špatné? Já samozřejmě vnímám tu nejistotu zde (zvláště, když se objeví dust a začne zoufale kopat, aby web neutonul) a taky chápu svou roli a proč je „pro mnohé“ účelové, promítat zdejší situaci „do mne“. Ale co… stejně nikam nepovede, když cizí lidé budou doporučovat cizím lidem, jak hospodařit s vlastním časem, byť by to doporučovali opravdu velmi rozumní lidé. Když se na to podíváme, drtivá většina lidstva dnes tak či tak maří svůj životní čas na síti. A pokud už ho maří, je rozhodující, kde a jak? Jistě, třeba na FB je možný trpět pocitem, že hlas je více slyšet, ale… Co když jednou dozrajeme do fáze, kdy slyšeni chtít být nebudeme a ani zisk nás už pak brát nebude a přesto budeme chtít viset na síti, protože tento způsob života v tý době bude TĚŽKOU REALITOU? Zakrníme, jenže právě touto cestou to dnes vede. Takže si myslím, že není podstatné, kde a jak zakrníme. To si rozhodne každý sám. Ale k tomu bude nutné tak či onak dodržovat pravidla a zase tady budou tací, kteří budou udiveni chováním, které při zakládání sítě paradoxně prakticky sami navrhovali a budou se ptát, PROČ jejich pravidla jiní dodržují. Tak si to představ- co bychom dělali třeba na Twiteru? Konstatovali? No a vidíš, taky to funguje. Proto je dobrý se snažit, ne odsuzovat, i když jde o marné a nicotné sedění na zadku a vývoj celé osobnosti. Třeba… A třeba ne. Smysl serveru je znám. Ale proč ho zatracovat pro nedostatek naplnění původních představ? Vždyť i na tom nejméně příznivém místě na zemi (a tam dnes URČITĚ patří i internet) a v nejméně příznivé situaci bude VŽDY PLATIT, že vydrží jen ti nejsilnější. A jak jde čas a co bychom, kdybychom? Nóóó… Z pohledu nepodstatného červíka rozhodně držím palce! (;

před 1646 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

@mosoj: Možná i ty se pleteš, bůhví.

před 1646 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Kelte (a podobní), pochopte, nejde o prachy. Nepotřebuji úctu druhých proto, že mám peníze. Vážně je to pro některé tak těžko pochopitelné?

před 1646 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

zjentek>>> Ále, co nám chceš namluvit? ES je jasným důkazem, že buď chodíš s bílou holí NEBO to dostatečně jasně objasňuje ODKUD máš peníze. Chudinky Vikander a Kunis! ;) :D :D

před 1646 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

@jikra.F: Taky jsem svým způsobem masochista… mě smutek doslova vzrušuje.

před 1647 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

@jáára: Jo? Tak díky za bod! (;

před 1647 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jáára

Aha, tobě moc nechybí. Zůstaň věrný.

před 1647 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

jo…

před 1646 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jáára

Máš eště spoustu blbých dotazů před sebou. NZ

před 1647 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Přesně.

před 1646 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek