Až skončí, co bude místo nich?

http://zpravy­.idnes.cz/rod­na-cisla-se-budou-uzivat-stale-mene-za-tricet-let-maji-skoncit-px7-/domaci.asp?c=A100802_­1426026_domaci_jw

Nejlepší odpověď
pondělí

v evropě to bude ještě dlouho trvat,než se rodná čísla zruší, v USA a jiných státech,třeba používají číslo zdravotní pojistky,kterou dostane novorozenec,a také neuvažují o zrušení

Další odpovědi
led

Nemusíte mať strach Veľký Brat a Veľká Sestra vás budú mať „zmapovaného a označeného“, budú vedieť o vás aj ked pôjdete na verejné WC. Takže taký detail ako verejne rozlúštiteľné rodné číslo nebude už treba. Podľa rodného čísla sa dalo zistiť aj oblasť, kde ste sa narodili – aj to bolo v kóde