Green

AZ kvíz, program :)

Nevíte někdo kde bych mohla stáhnout, program na AZ kvíz ve kterém si svoje otázky sama upravím a vymyslím ? Děkuji

Odpovědi
Dochy

Naprogramovat? Televize jej těžko dá z ruky. Někomu zaplatily aby jej udělal a nestojí o to, aby někdo bez zaplacení páchal prakticky stejný program. Jako programátorská úloha to není zas tak složité. Ale bacha. V AZkvízu jednotlivé odpovědi vyhodnocuje člověk, SW dělá jen podporu, zejména grafickou, pravděpodobně vyhodnocuje zda jsou splněny podmínky pro ukončení a výhru celé hry (obsazenost polí).

bolak

  1. Stáhni si tady ten program > http://uloz.to/xBWKG5MB­/28kviz-msi
  2. Nainstaluj, pak si otevři adresář do kterého sis to nainstalovala a otevři si v notepadu například textový soubor dějepis.txt
  3. Tam si pak přidávej otázky dle libosti (vždycky křížek, pak otázka a pod tím možnosti, s tím že správná odpověď bude pod možností č.1)