Majkee

Až kolik GB paměti může mít normální stolní PC nebo NB?

Je mozne, ze muze mit kamarad v beznem pc 2TB pevny disk? Moc se v tom nevyznam ale ja mam na NB 500GB a prijde mi to dost. Tak diky za odpovedi.

Odpovědi
MacChill

2TB tam asi má, ale pro běžného uživatele je to přehnaně moc.

chudst

Jasne ze muze, ja sam mam v externim 1.5TB a porizuji si dalsich 1,5TB. Bezne se normalne sezene az 3TB disk. (Mozna jeste vice, ale to uz musite patrat.)

DDarent

přehnaně moc to neni, protože já mam zaplněných 1000GB....... samozřejmně že tam může mít 2TB. Každej si může dokoupit třeba 15TB......